Sigortalı Nakliyat

Kırşehir Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyalarım zarar görürse ne olacak endişesi yaşamanızı önlemekteyiz. Sektörde pek çok firma sigortayı göstermelik olarak yapmakta ve gerekli korumayı sağlamamaktadır. Avcılar Nakliyat olarak bizler ise her müşterimizin eşyasını kendi eşyamız gibi görmekte ve maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Bunun için aldığımız önlemler arasında ise sigortalı nakliyat yapıyor olmamız yer almaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaları yerinde görmekte ve hazırlanan ekspertiz raporu ile gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız.

Eşyaların güvenle taşınması için aldığımız önlemler arasında paketleme ve ambalajlama da yer almaktadır. Taşınma günü adresinize gelen uzman ekiplerimiz paketleme ve ambalajlamayı kaliteli malzeme ve özel teknikler ile yapmaktadır. Ardından da içleri süngerle kaplanmış olan araçların içlerine eşyaları istiflemekte ve taşınma sırasında zarar görmesini önlemekteyiz. Geniş ekipler ile hizmet vermekte ve işimizi kısa sürede tamamlamaktayız.

Kırşehir Sigortalı Nakliyat Ücretleri

Kırşehir Sigortalı nakliyat hizmetini almak için firmamızı tercih etmeniz halinde bunun için firmamızın ilave ücret almadığını görebilirsiniz. Eşyaların gerçek değerini tespit etmek için adresinizi ziyaret ettiğimiz sırada eşyaların miktarını görmekte ve yeni taşınacağı adres hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bu fiyatımızı onaylamanızın ardından da yetkili personelimizin koordinasyonu ile taşınmayı uygun olduğunuz gün içinde gerçekleştirmekteyiz. Sigortalı olarak hizmetimizi veriyor olmamız ile eşyaların trafiğe çıktığı anlarda olabilecek istenmeyen kazalar sonrasında sıkıntı yaşamanızı da önlemekteyiz. Sigortalı nakliyat yaparak güvenli bir nakliyat süreci sunmakta ve bütün müşterilerimizin de aldığı hizmetten memnun olmasını sağlamaktayız.

Kırşehir Sigortalı nakliyat hizmetini taşınmanız gerektiğinde ekiplerimiz adresinize geldiği anda başlatmakta ve nakliyat süreci tamamlanarak bütün personelimiz adresinizden ayrılana kadar devam ettirmekteyiz. Bu şekilde de her an içinizin rahat olacağı bir taşınma süreci yaşamanızı sağlamaktayız. Kırşehir merkezli olan firmamız şehir içinde olduğu gibi şehirlerarasında da taşınmanız gerektiğinde sigortayı asla ihmal etmemekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınız için üst düzey güvenlik önlemi almakta ve taşınma sırasında sorun yaşamanızı önlemekteyiz. Firmamız ile online iletişime geçebilirsiniz.