Şehirler Arası Nakliyat

Kırşehir Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile Kırşehir şehrimizde yaşayan kişilerin ev ve ofislerini ülkemizin her il ve ilçesine sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Verdiği üstün kalitede hizmet ile sektörde Avcılar Nakliyat olan firmamızın adı güvenle birlikte anılmaktadır. Bütün müşterilerimizin kaliteli hizmet alarak sorun yaşamadan taşınabilmesi amacıyla yılın her günü şevkle çalışmaktayız. Her müşterimizin eşyasını kendi eşyamız gibi görmekte ve taşınma sırasında hasar görmemesi için de gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Aldığımız önlemler arasında TSE standardında kaliteli malzeme kullanmakta her eşyayı kendi cinsine uygun yöntem ile koruma altına almak için paketleme ve ambalajlama işlemini yapmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını ve montajını bünyemizde yer alan ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanmaktayız. Bütün taşınma sürecini yetkili arkadaşlarımızın koordinasyonunda gerçekleştirmekte ve eşyaların başında beklemenize gerek bırakmamaktayız. Şehir içinde nakliyatın başlama ve bitme saatini net olarak verebiliyorken şehirlerarası nakliyat sırasında trafikte olabilecek sıkışıklıklar nedeniyle tam saat vermemiz mümkün olmazken yaklaşık saat vermekteyiz.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Kırşehir Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde bunun için sizin zaman kaybı yaşamanızı önlerken eşyalar için de üst düzey koruma önlemleri almaktayız. Siz özel eşyalarınızı topladıktan sonra ekiplerimiz bütün eşyaları toplamakta ve bu işlem uzmanlar tarafından yapılıyor olması ile de taşınma sırasında zarar görmesini önlemekteyiz. Hizmetimizde şu detaylar yer almaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama hizmeti vermekteyiz.
  • Asansörlü nakliyat yapıyor olmamız ile de üst katlarda olan eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız.
  • Kapalı kasa içlerini süngerle kapladığımız araçlarımız ile eşyalar uzun yola çıkmakta ve bu uzun yolda iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.

Kırşehir Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde almayı ihmal etmediğimiz önemli bir nokta ise sigortadır. Uzun yolda olabilecek kazaların olabileceğini bilmekte ve bunun için de eşyaları gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamak için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Sorun yaşamayacağınız ve memnun olacağınız bir nakliyat hizmetini almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde eşyalarınızın miktarına ve taşınacağı adrese bağlı olarak özel çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.