Şehiriçi Nakliyat

Kırşehir Şehir içi nakliyat sektörümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Avcılar nakliyat firmamız ile bu hizmeti üstün kalitede vermekte ve bütün müşterilerimizin de yüzde yüz memnun olmasını sağlamaktayız. Kırşehir merkezli olan firmamız bu büyük şehrimizin her ilçesine alanında uzman geniş ekipleri ile hizmet vermektedir. 7/24 özveri ile çalışmakta ve ihtiyaç duyduğunuz anda eviniz ve ofisinizi taşımanız için yanınızda yer almaktayız. Eşyaların güvenli olarak taşınması için maksimum düzeyde önlemler almaktayız.

Evinizi ve ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde fiyat teklifini telefonda değil adresinize gelerek eşyaları gördükten ve maliyeti belirleyecek diğer bilgileri de aldıktan sonra vermekteyiz. Sunduğumuz teklif kesin olmakta ve taşınma sonrasında farklı maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz. Bütçenize uygun fiyatlar ile üstün kalitede hizmeti birleştirmekte ve bu sayede nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde ilk tercihiniz olmayı başarmaktayız.

Kırşehir Şehir İçi Nakliyat

Kırşehir Şehir içi nakliyat hizmetimizden yararlanmanız halinde evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için zaman kaybı yaşamanızı ve yorulmanızı önlemekte nakliyatı geniş ekiplerimiz ile kısa sürede tamamlamaktayız. Sizler sadece özel eşyalarınızı toplamakta geri kalan eşyaların toplanması işlemini de bizlere bırakmaktasınız. Firmamızdan hizmet almanız halinde şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteğimiz ile eşyaların toplanması işlemini uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız. Firmamız bünyesinde olan ustalarımız ile elektronik eşyaları ve mobilyaları sökmekte yeni adreste de kurulumunu yapmaktayız.
  • Çok katlı binada yaşıyor olmanız halinde portatif yük asansörlerimiz ile eşyaları araçlara almakta ve bina merdivenlerini kullanmayarak ortaya çıkabilecek riskleri önlemekteyiz.
  • Yeni model, kapalı kasa araçlarımız ile nakliyatı gerçekleştirmekte ve eşyaların trafikte oluşacak sarsıntılardan etkilenmesini önlemekteyiz.

Kırşehir Şehir içi nakliyat hizmetimizi sigortalı olarak vermekte ve bu şekilde içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapabilmek için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Planlı olarak yetkili arkadaşımızın koordinasyonunda gerçekleştirdiğimiz nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati belirtmekte ve bu şekilde sizin de gereksiz zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.