Ofis Taşımacılığı

Kırşehir Ofis taşımacılığı hizmetini sektörün en güvenilir firmalarından olan Avcılar Nakliyat olarak düştün kalitede vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile ofislerinizin taşınması işlemini dikkatle yapmakta ve ofis eşyalarınızın zarar görmeyeceği ve hızla tamamlanacak bir taşınma süreci oluşturmaktayız. Ofislerinizde bulunan kıymetli eşyalarınızın güvende olması için bütün personelimizi gerekli güvenlik kontrollerinden geçirmekte bu şekilde en ufak bir şeyin kaybolmasını önlemekteyiz. Ayrıca hasar görmemesi için de üst düzey koruma önlemleri almaktayız.

Kırşehir merkezli olan firmamız ile ofisinizi şehir içinde bütün ilçeler arasında sorunsuz taşıyabileceğiniz gibi farklı bir şehre de şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile taşımanız mümkün olmaktadır. İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerinizin hızla taşınmasını sağlamakta bu şekilde uzun süre kapalı kalması nedeniyle işlerinizin aksamasını önlemekteyiz. Taşınmayı planlı olarak gerçekleştirerek size uygun günde yetkili arkadaşımızın denetiminde uygulamakta bu sırada da sizin dışarda ki işleriniz ile ilgilenebilmenizi sağlamaktayız.

Kırşehir Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Kırşehir Ofis taşımacılığı hizmeti için firmamızı tercih etmeniz halinde asla fiyat teklifimizi telefonda vermemekte ofisinize yapacağımız ziyaret ile eşyaları gördükten ve yeni taşınacağı adres hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra sunmaktayız. Bu ziyaret sırasında kaç kişilik bir ekip ve kaç araç gerektiğinin tespitini de yaparak taşınma günü hazırlık yaparak gelmekte ve şu şekilde ofisinizi taşımaktayız.

  • Deneyimli bir ekip ve kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapmakta, her masanın eşyasını ayrı olarak toplamaktayız. Bu şekilde yerleşme sırasında sorun yaşanmasını önlemekteyiz.
  • Ofisin üst katlarda olması halinde asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almakta ve eşyaların güvenle araçlara alınmasını sağlamaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımız ile eşyaların trafikte zarar görmeden yeni adrese nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Kırşehir Ofis taşımacılığı hizmetimiz sırasında azami dikkat gösteriyor olmamıza rağmen trafikte kazaların olabileceğini bilmekte ve bunun için sigortalı nakliyat yapmaktayız. İlave ücret almadan eşyaları gerçek değeriyle sigorta yapmaktayız. Yılın her günü çalışan bir firma olarak sizin uygun olduğunuz günde taşınmanızı sağlamakta ve yüzde yüz memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlayan firmamızı tercih etmeniz halinde ofislerinizde işleriniz aksamadan ve sizin sıkıntı yaşamanıza gerek kalmadan taşınabilmenizi sağlamaktayız. Detaylı bilgi için online iletişim kurabilirsiniz.