Mucur Evden Eve Nakliyat

Mucur Evden Eve Nakliyat

Mucur evden eve nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız evinizi herhangi bir neden ile başka bir adrese taşımanız gerektiğinde bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktayız. Avcılar Nakliyat olarak uzun yıllardır sektörde yer almakta ve edindiği deneyim ile de eşyalarınızın hasar görmeden taşınabilmesini sağlamaktayız. Firmamızın oluşturduğu üst düzey müşteri memnuniyeti ile de sektörde en çok tercih edilen firma olmayı başarmaktayız. Firmamız da gelen talepleri tam zamanında karşılayabilmek için gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Firmamız işini severek yapan ve sıfır hata ile çalışan kişiler ile modern nakliyat yöntemleri kullanarak taşınmayı gerçekleştirirken bütün süreci yetkili arkadaşlarımız koordine etmektedir. Bu şekilde evinizi taşımanız sırasında zaman kaybı yaşamadan normal hayatınıza devam edebilmenizi sağlamaktayız. Kırşehir merkezli olan firmamız şehir içinde taşınmanız gerektiğinde nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati tam olarak belirtmekte ama şehir dışına taşınmanız gerektiğinde ise nakliyatın tamamlanacağı saati ise yaklaşık olarak verebilmekteyiz.

Garantili Evden Eve Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Mucur evden eve nakliyat hizmetimizi almanız halinde bunu sizlere yüzde yüz memnuniyet garantisi ile vermekteyiz. Bunu profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermenin yanında Avrupa’da kullanılan modern nakliyat yöntemlerini kullanıyor olmamız ile başarmaktayız. Eşyalarınızın koruma altında taşınması için de şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste kurulmasında da ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.
  • Çok katlı binaların arttığı şehrimizde asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyaların koruma altında ve aynı zamanda kısa sürede taşınmasını sağlamaktayız.
  • Eşyaların trafiğe çıktığı anlarda koruma altında olması ile kapalı kasa, içleri geniş ve süngerle kaplı araçlarımız ile nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

Mucur evden eve nakliyat hizmetimizi sigorta kapsamında vermekte ve bu şekilde içinizin rahat olacağı eşyalarım zarar görür mü endişesi yaşamayacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Eşyaların gerçek değerinden sigorta olması içinde ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Yılın her günü çalışmakta bu şekilde sizin uygun olduğunuz günde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile online görüşerek size özel nakliyat çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir