Hakkımızda

Çok büyük bir ülke olan Türkiye’de nakliyat hizmetine en çok ihtiyaç duyulan ülkeler arasında yer almakta ve Avcılar Nakliyat firmamız da uzun yıllar önce bu ihtiyacın işini severek yapan dinamik bir ekip ile karşılanması için hizmet vermektedir. Hakkımızda belirtilmesi gereken en önemli nokta dinamik bir ekibe sahip olduğumuz ve Avrupa’da kullanılan nakliyat yöntemlerini ülkemize ilk getiren ve uygulayan firma olduğumuzdur. Kırşehir merkezli olan firmamız bu şehrimizde yaşayan tüm bireylerin ve kurumların üstün kalitede hizmet alabilmesini sağlamaktayız.

Nakliyat hizmetinde kullanılan araçlarında verilen hizmete uygun olması gerekmekte ve bunun için de firmamız geniş ve her sektörün ihtiyacına yönelik araç filomuz ile hizmet vermektedir. Araçlarımızı sürekli olarak yenilemekte ve içinde olan eşya, mal ve ürünlerin trafikte de güvende olmasını sağlamaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken önemli bir nokta ise üstlendiğimiz bütün nakliyat hizmetlerini planlı olarak gerçekleştirdiğimiz ve söz verdiğimiz süre içinde de tamamladığımızdır. Kırşehir içinde olduğu gibi ülkemizin her noktasına oluşturduğumuz nakliye zinciri ile hizmet götürmekte ve bu şekilde isteyen herkesin istediği gibi kaliteli hizmet alabilmesini sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz

Nakliyat hizmet alanı oldukça geniştir ve her birey ve kuruma özel çözümler de firmamız tarafından sunulmaktadır. Bu şekilde her müşterimize özel nakliyat hizmeti sunuyor olmamız ile aynı zamanda bütçelerine uygun fiyatlar da bulmanızı sağlamaktayız. Düzenli çalıştığımız firmalar için uyguladığımız indirimler ile daha uygun fiyatlar ile ülkenin her noktasına ürün ve mallarını ulaştırmalarını sağlamaktayız. Bireysel olarak nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler için fiyat tekliflerimizi de adreslerine ücret almadan yaptığımız ziyaret ile sunmaktayız. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaların koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Firmamızın sahip olduğu son teknoloji asansör sistemlerimiz ile eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta ise bütün müşterilerimize sigorta desteği veriyor olmamızdır. Size özel çözümler buluyor olmamıza rağmen genel olarak hizmetlerimizi şu şekilde sayabilmekteyiz.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Depolama
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat