Eşya Paketleme

Paketleme ve ambalajlama nakliyat sektöründe dikkatle yapılması gereken bir işlem olmaktadır. Avcılar nakliyat olarak bu işlemi sıfır hata ile yapan deneyimli ekipler ile çalışmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlıyor olmamız ile firmamız gün geçtikçe daha çok talep görmeye devam etmektedir. Nakliyat hizmetimizi almak istediğinizde bunun için beklemenize gerek bırakmamak amacıyla kadromuzu genişletmeye devam etmekteyiz. Bütün personelimize gerekli iş başı eğitimlerini vermekte yapılan testlerde başarılı olmayan kişilerin ise firma bünyemizde yer almasına izin vermemekteyiz.

TSE standardında kaliteli malzeme kullanmakta ve her eşyanın kendi cinsine uygun ve teknik ile koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Paketleme hizmetimiz ile eşyaları toplamak zorunda kalmanıza gerek bırakmamaktayız. Evinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde sizlerin sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olmakta geri kalan eşyaları firmamızın alanında uzman personeli toplamaktadır. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajı da yeni adreste de kurulumu da firmamız bünyesinde yer alan ustalar tarafından dikkatle yapılmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama Ücretleri

Paketleme ve ambalajlama hizmetini bütün müşterilerine vermekte olan firmamız bunun için ilave ücret almamaktadır. Bu hizmeti vermemizin nedeni ise eşyaların güvende olarak taşınmasının yanında taşınma süresinin de kısalmasıdır. Çünkü geniş ekiplerimiz ile taşınma günü evinizde gelmekte ve yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile kısa sürede eşyaları koruma altına almaktayız. Bunun ardından da binanın önüne getirilen portatif yük asansörlerimiz ile de araçlara yüklemekteyiz. Aracın içine özel yöntemler ile istiflenen eşyaları da hızla yeni adresine ulaştırmaktayız. Yeni adresinize eşyaları taşıdıktan sonra da işimizi tamamladıktan sonra adresinizden ayrılmaktayız.

Paketleme ve ambalajlama için ayrı ücret almayan firmamız bütün müşterileri için özel çözümler üretmekte ve fiyat teklifini ise telefonda değil adresinize yapacağımız ziyaret ile vermekteyiz. Kırşehir merkezli firmamız ile evinizi, ofisinizi ve parça eşyanızı taşımanız gerektiğinde uygun fiyatlarımız ile bütçenizin zorlanmasını önlemekteyiz. Yılın her günü çalışmakta ve bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz anda taşınabilmenizi sağlamaktayız. Firmamız ile online iletişim kurabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.