Depolama

Kırşehir Eşya Depolama hizmetimiz ile eşyalarını bir süreliğine güvenli bir yerde bırakmak isteyen kişilerin bu yönde ki ihtiyacını karşılamaktayız. Geniş depolarımızda gerekli tüm önlemleri almakta ve eşyaların güvenle beklemesini sağlamaktayız.  Yeni evinize taşınmanız için bir süre daha zaman geçmesi gerekiyorsa, ofislerinizi mevsimsel olarak kullanıyor diğer zamanlarda kullanmıyorsanız.  Bir süre için yurt dışına çıkacaksanız boş yere kira vermek istemiyorsanız, yeni eşyalar aldınız ama eski eşyalarınızı bir süre sonra yine kullanmak isteyebileceğinizi düşünerek elinizden çıkartmak istemediğinizde sizler için eşyalarınızı koruma altında bekletmekteyiz.

Eşyalarınızı adresinizden teslim almakta ve tekrar kullanmak istediğinizde ise adresinize teslim ederek nakliye sorunu da yaşamanıza izin vermemekteyiz. Eşyaları adresinizden almamız sırasında paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına almakta hem nakliyat hem de depolarımızda beklemesi sırasında koruma altında olmasını sağlamaktayız. Avcılar Nakliyat firmamız Kırşehir ilimizde ve çevre illerde bu yönde oluşan ihtiyacı köklü bir firma olarak geniş ve korumalı depoları ile karşılamaktadır.

Kırşehir Eşya Depolama Ücretleri

Kırşehir Eşya Depolama hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızı kullanmadığınız süre içinde koruma altında bekletmek istediğinizde bunun için uygun fiyatlar sunmaktadır. Bu sayede de her istediğinizde bu hizmetimizi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Eşyaların miktarına ve ne kadar süre kalacağına bağlı olarak fiyat teklifi yetkili arkadaşlarımız ile sunulmaktadır. Bütçenize uygun olarak sunduğumuz hizmetimizde depolarımızda şu önlemleri alarak güvende olmasını sağlamaktayız.

  • Depolarımızın geniş olması ile eşyalarınız diğer kişilerin eşyaları ile karışmadan onlara ayrılan özel bölümde beklemektedir.
  • Depolarımızda paketlemesi ve ambalajlaması yapılmış olan eşyaların üzeri naylonla kaplanmakta ve ilave koruma önlem alınmaktadır.
  • Havalandırma sistemi bulunmakta, rutubet ve küf oluşmasını önlenmektedir.
  • İlaçlamayı düzenli olarak yapmakta, böcek ve haşerat oluşumunu önlemekteyiz.

Kırşehir Eşya Depolama hizmetimizi sigorta kapsamında vermekte ve bu şekilde doğal afetler (deprem, yangın, sel) olması halinde eşyaların hasar görmesi halinde bunun sigorta şirketince karşılanması sağlanmaktadır. Eşyaları geri almayı istediğinizde bunu birkaç gün kadar önce firmamıza bildirmeniz halinde gerekli hazırlığı yaparak istediğiniz saatte istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile online iletişime geçebilirsiniz.