Asansörlü Nakliyat

Kırşehir Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız için güvenli bir nakliyat sürecini oluşturmaktayız. Avcılar Nakliyat firmamızın sahip olduğu son sistem portatif yük asansörleri ile rezidans ve plazalar gibi çok yüksek binalarda yaşayan kişilerin de sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktayız. Firmamızın kullandığı modern nakliyat yöntemleri ile eşyalarınız için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmanın yanında ayrıca taşınmanın kısa sürede bitmesi sağlanmaktadır. Firmamızın profesyonel kadrosu ile üstün kalitede hizmet veriyor olması sayesinde stres yaşamadan ve eşyalarınız zarar görmeden taşınabilmenizi sağlamaktayız.

Kırşehir yoğun olarak nakliyat taleplerinin olduğu bir şehir ve firmamızda şehrimizde yaşayan kişilerin ihtiyaç duydukları an eşyaları zarar görmeden taşınmaları için 7/24 hizmet vermektedir. Evinizi ya da ofisini taşımanız gerektiğinde bunun için firmamızı tercih etmeniz halinde her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilerek asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Adresinize yetkili arkadaşlarımız ile ücret almadan ziyaret gerçekleştirmekte ve bu şekilde maliyeti belirleyerek bütçenize uygun fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Kırşehir Asansörlü Nakliyat

Kırşehir Asansörlü nakliyat hizmetimizi vermemiz noktasında taşınma günü adresinize geniş bir ekip ile gelmekteyiz. Ekibimizin bir kısmı evin içinde eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak koruma altına almaktadır. Diğer bir kısmı ise bina önüne getirilen portatif yük asansörünün kurulumunu ve testini yapmaktadır. Bu işlemin tamamlanmasının ardından paketleme ve ambalajlaması yapılmış olan eşyalar asansör liftlerine koyularak araca alınmaktadır. Araca dikkatle istiflenen eşyalar güvende olarak yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Yeni adreste de asansör kullanılması gerekiyorsa bunun için hazırlık yapılmakta ve eşyaların güvenli olduğu kadar kısa bir sürede taşınması da sağlanmaktadır.

Kırşehir Asansörlü nakliyat hizmetini bütün müşterilerimize vermek istememize karşın bunun için belli şartların olması gerekmektedir. Bina yapısının uygun olmadığı zamanlarda asansörün kurulumu yapılamayacağından kullanılması mümkün olmamaktadır. Bunun dışında önemli bir nokta hava şartlarının uygun olmasıdır. Havanın aşırı rüzgarlı olduğu zamanlarda asansör kullanımı güvenli olmadığından eşyaların zarar görmemesi için havanın düzelmesi beklenmektedir. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde yüzde yüz garantili olarak hizmet vermekte eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.